Nee

Wordt uw voedselverpakking afgevuld aangeboden aan de eindgebruiker (verkooppuntverpakking) of voorverpakt verkocht voor consumptie ter plaatse (binnen de voedseluitgiftelocatie)? (Artikel 4)